היא לי בן יוסף

היא לי בן יוסף

יזמית

תוך מקום של בלבולמתוך עוצמה מבוזבזת, האימון אפשר לי למצוא את האמת הפנימית שלי למצוא את הדרך הנכונה עבורי – מתוך אמונה בהגשמה ושאני יכולה.

באימון עבדנו על ראיה בהירהעל כלים פרקטיים ויישומייםכדי שאוכל ליישם את התובנות בחיי. אני מכירה תודה על המאמן הגדול שעבד מולי ולצידי בדרך להגשמת היעוד שלי. 

תודה.

אלעד הירש

אלעד הירש

אלעד הירש, מנכ"ל מעוף" כתיבה שיווקית, קרית אונו

צמתי החלטה הם חלק בלתי נפרד מדרכו של כל עצמאי – גם משלי. את אחד המשמעותיים שבהם עברתי בהצלחה בעזרת ישראל, שגילה 100% מקצוענות, הקשבה ומסירות.

ישראל, מדהים איך במהלך מפגש אחד הצלחת לחבר אותי חזרה ל"אני מאמין" שלי כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורי. בזכות האימון העסקי צלחתי בלב שלם את פרשת הדרכים – ועל כך נתונה לך הכרת תודה עמוקה!

נטלי אשיה מילבסקי

נטלי אשיה מילבסקי

מטפלת בשיטת LifeAlignment

הנוכחות המדהימה שאתה מביא, הרכות והנכונות פשוט לפגוש הכול.. את הדברים הכי קשים הזויים ומטלטלים אתה נותן לי הרגשה שהכל פשוט בסדר, להכל יש מקום.

ישראל אנך

ישראל אנך

מטפל שיאצו בכיר

עברתי עם ישראל סדרת מפגשי אימון עסקי ממוקדת וקצרה, ואני חייב לציין שפגשתי אדם מקצועי ביותר עם ערך מוסף לייעוץ העסקי. ישראל משלב קידום עסקי עם אימון אישי רוחני. הוא מיקד אותי מאוד במטרות שלי. ולאחר כמה מפגשים הצלחתי ליצור פריצת דרך ולראות התקדמות משמעותית במימוש המטרות העסקיות שלי. ממליץ בחום!!!

עומר אזולאי

עומר אזולאי

טריינר NLP, יועץ מוח אחד, פיתוח תודעה באמצעות סוסים

במהלך הסשן עם ישראל השתחרר הפחד שלי מהחשיפה, כתוצאה מזה הרשתי לעצמי לצלם סרטונים שיווקיים הרבה יותר בקלות ולפרסם אותם במדיה החברתית.
כבר יום למחרת אחרי הסשן נכנסו 3 לקוחות חדשים. וחודש ראשון אחרי שימוש רציף בטכניקה ההכנסות שלי בחשבון הבנק באורח פלא פשוט הכפילו את עצמם.
אני בעננים. באמת. תודה רבה.
שמואל מרחב

שמואל מרחב

לפני חודש פגשתי בפסטיבל שיווה את ישראל בן דוד. הוא הדגים שם באופן מרשים ביותר איך הוא מצליח לאתר בתת מודע את הרווחים האלה ולהתחיל לנקות אותם. מיד ביקשתי לעבוד איתו וקיימנו 3 פגישות מאז. זיהיתי בהנחייתו דברים מרגשים ומפתיעים בתת מודע שלי שממש לא רוצים שאחלים. אני ממשיך לעבוד בטכניקה שלו, שהוא קורא לה דלתא, כדי לנקות עוד ועוד גורמים בתת מודע שלי שמפריעים לי להחלים. תודה ישראל! פיתחת טכניקה מאוד אפקטיבית. אני שמח על הזכות שהייתה לי ללמוד ממך ולהתאמן איתך. אני ממליץ בחום לכל מי שמרגיש שמשהו חוסם אותו מלממש את מה שחשוב לו – תיעזרו בו.
ענת ברבי וילוז'ני

ענת ברבי וילוז'ני

עצמאית

במספר שאלות מאד ממוקדות ותהליך מאד קצר נגעתי במים (רגשות) הכי עמוקים שלי, שם קיבלתי מתנה שעוזרת לי עד היום להשפיע טוב לעצמי ולסביבה שלי.

נתן אמסטר

נתן אמסטר

מרכז תמציות פרחי ארץ ישראל, מטפל, מאבחן ומרפה ברפואת תדרים

עברתי עם ישראל בן דוד סדרת אימון עסקי. לישראל דרך מיוחדת לשקף את המחשבות שלך בצורה כזו שכאשר אתה שומע אותן מבחוץ מתעוררות בך תובנות המאפשרות לך לראות מה אתה צריך לעשות באופן שונה משעשית קודם כדי לעמוד במטרות עתידיות שהצבת לעצמך. ישראל מאפשר לך לראות שעליך לעשות שינויים פנימיים כדי שהתוצאות שלך במציאות ישתנו. אני ממליץ לכל אחד להיפגש עם ישראל לפגישה כי כשאתה יושב מולו אתה מרגיש ביטחון שיושב מולך אדם מקצועי הממוקד כולו בך ובצרכיך המקצועיים.

אורלי לבנה

אורלי לבנה

יזמית אינטרנט

פגשתי מאמן אישי ועסקי משובח, החל מאיתור הנקודות הדורשות איבחון מדוייק וההולכה של המאומן צעד צעד בעדינות ורגישות דרך נפתולי הנפש וההיבטים המעשיים. עד להשגת המטרה. תודה, ישראל

רוןצבי

רוןצבי

זמר, יוצר ומוזיקאי, אמן ובעל גלריה בראש פינה

אחד הטיפולים המשמעותיים שקיבלתי בחיי! ממליץ בחום!

גלי כרמלי שרים

גלי כרמלי שרים

כתיבה עיתונאית

באימון איתך למדתי שאני יכולה להצליח לעבוד בצורה יותר יעילה, שאני לא צריכה לוותר על תכונות שלי או להשתנות במהות שלי אלא רק בכלים שאני מסגלת לעצמי ויכולה להישאר נאמנה לעצמי

אלון יהודה היבש

אלון יהודה היבש

מטפל ומפתח שיטת ריפוי של ארבעת הימים של ארץ ישראל

התגלגלת לי לחיים באורך פלאיובנדיבותהקשבהסבלנות ורוחב לב, עזרת לי למצוא את הביטחון והאמון.

בעזרתך אני הופך חזון – מחלום למציאותמטשטוש לבהירות, מתקיעות לעשיהאין במילים להוקיר – תודה.

אני עוד בתחילת הדרךאבל בזכותך אני לא מדדה באפלה. אני צועד עכשיו על דרך ברורה וסלולה

ההרגשה היא טובה מאוד, ולך שוב – תודה.