אודות

שלום, כאן ישראל בן דוד, ואני כאן כדי להדריך אותך במסע האישי והעסקי שלך לקראת טרנספורמציה ומימוש עצמי. בין המומחיות שלי נמנות תהליכי צמיחה ושינוי בגישת NLP (אחד על אחד ובקבוצות), תקשורת מקרבת (לא אלימה) ועבודה עם התת מודע ב-שיטת דלתא 🔺™️. אני עוזר לאנשים ולעסקים להשתחרר מחסמים רגשיים בתת מודע, לגלות את הפוטנציאל האישי שלהם ולהגיע לתוצאות וצמיחה אישית רצויות ומשמעותיות בעסק ובחיים.

🔅 מאמן אישי ועסקי
🔅 מאסטר פרקטישנר וטריינר NLP
🔅 מנחה תקשורת מקרבת
🔅 מפתח דלתא ™️ – שיטה ייחודית למציאת ייעוד, הגשמת מטרות אישיות ועסקיות באמצעות פיתוח יכולות חדשות, שחרור חסמים רגשיים ועבודה עם התת מודע
🔅 מומחה לנוירוגרפיקה ™️
🔅 מנחה דיאלוג פתוח ™️
🔅 תלמיד ומורה לחכמת הקבלה

ייתכן שנתקלת בתכנים שלי ברחבי הרשת, סרטוני יוטיוב או פוסטים בפייסבוק.

מה דעתך שנכיר אחד את השני/ה ונעשה את הצעד הראשון?

נולדתי באזרבייג'ן ועליתי לישראל בגיל 13, דרכי הייתה סלולה באתגרים אישיים ועסקיים וחקירה רוחנית לצד יזמות והתפתחות אישית. חמש שנים אחרי לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ותשוקה עזה ללימודי קבלה, הקמתי את תפוח – אימון רוחני עסקי. באמצעות המיזם הזה שילבתי כלים אימוניים עם חוכמה עתיקה כדי לספק תהליכי אימון אישי ליזמים ועסקים קטנים.

המסע הרוחני שלי הוביל אותי לתובנה אודות הקשר ההדדי העמוק שקיים בינינו, האנשים, הפוטנציאל והחשיבות של כל אדם בפני עצמו, להכיר בתפקידו הייחודי ביצירת עולם טוב יותר. הסקרנות אודות חכמת הקבלה, האדם ומהותו הובילה אותי לחקור שאלות של מי אנחנו, מאיפה באנו, ולאן אנחנו הולכים במסע שלנו. שאלות ותובנות אלו מהוות את הבסיס לגישת האימונית שלי בקואצ'ינג, תהליכי NLP, אימון אישי ועסקי שאני מלווה.

גלו את חכמת הקבלה ושיטת הדלתא 🔺™️

חכמת הקבלה מציעה תשובות מעמיקות וכלים פרקטיים שעוזרים להתמודד עם שאלות היסוד של החיים. עם זאת, כאשר מתעוררים קונפליקטים, בין אם חיצוניים ובין אם פנימיים, זה חיוני להתעמק בתת המודע שלנו כדי למצוא את הפתרונות. ההבנה הזו נתנה לי השראה לפתח את שיטת הדלתא 🔺™️ לאחר השלמת הכשרת מאסטר טריינר שלי ב-NLP.

שיטת הדלתא 🔺™️ מאפשרת פירוק מחסומים רגשיים, גילוי פוטנציאל אישי והפעלת משאבים פנימיים להשגת מטרות החיים. בין אם באמצעות תהליכי אימון אישי מקיפים או פגישות אישיות המותאמות לצרכיך, אני מחויב לעזור לך להגשים את הפוטנציאל שלך בקלות, בהנאה ובמהירות.

הישארו מחוברים והתחילו את המסע שלכם עוד היום

צרו איתי קשר באתר כדי להתחיל בתהליך או במדיה החברתית כדי להישאר מעודכן בפעילויות של דלתא 🔺™️, עקבו אחר עמוד הפייסבוק שלי וחקור סרטוני הדרכה ופודקאסטים בערוץ היוטיוב שלי וספוטיפיי. הרחיבו את כישורי החיים שלכם וקבלו נקודות מבט חדשות במסע טרנספורמטיבי בתוך מרחב הצמיחה של דלתא 🔺™️.

בואו נעשה יחד את הצעד הראשון לקראת חיים מספקים יותר ❤️

לפרטים ויצירת קשר לחצו על כפתור יצירת קשר למטה בעמוד או בקישור הזה.